VŮNĚ PRO VAŠI PODPORU

Využijte sílu přírodních esencí

pro péči, radost a pohodu.

Esenciální oleje rostlin jsou pokladem a darem přírody využívaným po tisíce let. Jejich aromaterapeutické účinky jsou dalekosáhlé a hluboké. Dokáží nás podle potřeby uklidnit, naladit, podpořit v určitém záměru nebo také zaktivovat, rozradostnit, zharmonizovat. Je to koncentrovaná síla čiré přírody a jednoduchost a dostupnost jejího využití z ní dělá velmi oblíbenou formu péče o tělo i duši.

Mám ráda celostní přístupy a hledám inspiraci v přírodě. Ráda zkouším nové věci a mám ověřeno, že kombinace různých „pomocníků“ umí udělat zázraky. Vůně mě v životě velmi ovlivňují, jsem na ně citlivá, což je jedním z projevů mé vysoké citlivosti. Vnímám jemné nuance a různé vůně ve mně dokáží otevřít různé vzpomínky. Naučila jsem se s nimi pracovat vědomě a intuitivně.

Při výrobě parfémů pracuji s Vaším záměrem, tématem a přáním. Tvořím intuitivně a k celému procesu přistupuji zodpovědně. Velmi mi záleží na tom, abych do vůně dostala vše, co tam “má být”. Flakónek pak zdobí afirmace seslaná “shůry”. Předáváno v dárkovém balení.

Pro výrobu osobních vůní jsem hledala opravdu kvalitní produkty ideálně v bio kvalitě, které by byly vyráběné lokálně, ctily morální zásady a nabízely opravdu něco speciálního. Při tvorbě parfému na míru kombinuji oleje dvou výrobců, které mají odlišnou energii. Jeden z nich je velmi akční a silný, podporuje tak mužský element. Druhý je velmi něžný a jemný a krásně parfém doplňuje svou ženskou energií tak, aby vznikla dokonalá harmonie.

Již několik desítek žen mne poctilo svou důvěrou a nechaly si vyrobit osobní parfém na míru pro podporu svého záměru nebo jako originální dárek pro své blízké. A  jsou naprosto nadšené, jak to funguje!

Jste vřele vítána prozkoumat svět vůní

pro svou podporu a péči.

Máte na srdci otázku?

Neváhejte a napište mi na sylva@tavarila.cz