...

VŮNĚ PRO VAŠI PODPORU

Využijte sílu přírodních esencí

pro péči, radost a pohodu.

Esenciální oleje rostlin jsou pokladem přírody využívaným po tisíce let. Jejich aromaterapeutické účinky jsou dalekosáhlé a hluboké a dokáží nás podle potřeby emocionálně naladit, zaktivovat nebo zdravotně podpořit. Je to koncentrovaná síla přírody a jednoduchost a dostupnost jejího využití z ní dělá velmi oblíbenou formu péče o tělo i duši.

Mám ověřeno, že celostní přístup v péči o zdraví a kombinace různých „pomocníků“ umí udělat zázraky. Vůně mě v životě velmi ovlivňují, jsem na ně velmi citlivá, což je jedním z projevů mé vysoké citlivosti. Vnímám i jemné nuance a dokáži procítit jejich účinky “na vlastní kůži”.

Při výrobě parfémů na míru pracuji s Vaším záměrem, tématem, přáním a také zdravotním stavem. Tvořím intuitivně a k celému procesu přistupuji zodpovědně. Velmi mi záleží na tom, abych do vůně dostala vše, co tam “má být”. Flakónek pak zdobí osobní afirmace, vše předáváno v ručně vyrobeném dárkovém balení. Vážím si všech klientek, které mne poctily svou důvěrou a nechaly si vyrobit osobní parfém na míru pro podporu svého záměru nebo jako originální dárek pro své blízké. Jsou naprosto nadšené a já s nimi.

….

Mnoho žen se potýká s hormonální nerovnováhou a protože je to i mé téma, snažím se žít ve stylu non-toxic, vyhýbám se syntetickým a chemickým látkám, které by mě mohly negativně ovlivnit. Vybírám si v kosmetice a domácí drogerii jen to nejčistčí složení. Pro výrobu osobních parfémů jsem hledala opravdu kvalitní produkty ideálně v bio kvalitě, vyráběné lokálně, které ctí morální zásady a nabízejí opravdu něco speciálního. Stejně tak pro péči o mou citlivou pleť. A Našla jsem, hurá!

Bewit je pro mě spojením všeho a ještě navíc mi dává možnost se profesně i finančně rozvíjet – svobodně, bezplatně a bez závazku. Je to naprosto skvělé! Mým prvním produktem na zkoušku byl majoránkový esenciální olej, který si tak ráda vtírám vlasů, a denní sérum Daily Beauty, které je na mou aknózní pleť lehoučké a laskavé, plné pečující levandule. Miluju jej a nedám na tento výrobek dopustit!

Stanťe se i Vy součástí Bewit rodiny, ve které se vám otevře svět plný slev, výhod a možnosti sdílet ve společnosti skvělých žen jako je Vendy Šmídke Kociánová, Marie Tilšarová, Ava Brožová nebo Světlana Čiberová, a mnoho dalších!

Jste vřele vítáni prozkoumat svět toho nejlepšího pro vaše zdraví.

přírodní parfém, osobní parfém na míru
Befit Daily Beauty
Bewit

Máte na srdci otázku?

Neváhejte a napište mi na sylva@tavarila.cz

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.