VŮNĚ PRO TVOU PODPORU

Využij sílu přírodních esencí pro svou podporu, radost a pohodu

Esenciální oleje rostlin jsou pokladem a darem přírody využívaným po tisíce let. Jejich aromaterapeutické účinky jsou dalekosáhlé a hluboké. Dokáží nás podle potřeby uklidnit, naladit, podpořit v určitém záměru nebo také zaktivovat, rozradostnit, zharmonizovat. Je to koncentrovaná síla čiré přírody a jednoduchost a dostupnost jejího využití z ní dělá velmi oblíbenou formu péče o tělo i duši.

V době, kdy jsem sama procházela propady, hledala jsem pomoc a podporu na všech frontách. Mám ráda celostní přístupy a hledám inspiraci v přírodě. Ráda zkouším nové věci a mám ověřeno, že kombinace různých „pomocníků“ umí udělat zázraky. Tehdy jsem poprosila kamarádku, která s esenciálními oleji pracuje, o tvorbu podporujícího oleje na míru – v čase covidu, úzkosti, nechuti k životu, stagnace. Nijak zvlášť jsem se ještě o aromaterapii nezajímala, ale když se moje nálada zlepšila a opět jsem začala prožívat radost ze života, řekla jsem si, že na tom něco bude.

Pravidelně jezdívám na setkání žen, které žijí v souladu s přírodou a milují bylinky. Mám tato krásná setkání v srdci Beskyd moc ráda. Uvědomila jsem si tam, jak moc mě v mém životě vůně ovlivňují a jak jsem na ně citlivá, což je jedním z projevů mé vysoké citlivosti. Vnímám jemné nuance a různé vůně ve mně dokáží otevřít různé vzpomínky. Začala jsem s vůněmi pracovat vědoměji, intuitivně si vybírám a testuji, co mi zrovna „voní“.

Hledala jsem kvalitní produkty pro svou osobní péči a podporu, které by byly vyráběné lokálně, ctily morální zásady a nabízely opravdu něco speciálního.

Nabízím Ti možnost podpořit Tvůj záměr mnou vyrobeným mini olejovým „parfémem“ na míru. Napiš mi na sylva@tavarila.cz

I Ty jsi vřele vítána prozkoumat svět vůní pro svou podporu a péči.

Máš na srdci otázku?

Neváhej a napiš mi na sylva@tavarila.cz.