...

Kdo je Tavarila?

Jmenuji se Sylva Pekařová a jsem žena s citlivou duší. Jsem průvodkyní cvičením Lesní mysl, zpěvačka a kamarádka vysoce citlivých. Ve virtuálním prostoru používám jméno – přezdívku Tavarila, což je elfský překlad jména Sylva a znamená Žena z Lesa nebo lesní žínka.

Ráda inspiruji k vědomému bytí a radostnému žití. Mým posláním je šířit osvětu o Lesní mysli i vysoké citlivosti, motivovat a vést klienty k sebepoznání a sebevědomí, k tomu, aby uměli zaměřit svou pozornost v životě na to dobré a nacházeli ve svém životě radost, jistotu, nadhled a naději. S láskou a nadšením tvořím přírodní parfémy na míru.

„Poznání sebe sama je počátkem vší moudrosti“

(Aristoteles)

Pevně věřím, že sebepoznáním a vědomou prací na sobě samých dokážeme měnit nejen sebe, ale i celý Svět. Věřím také, že smyslem našich životů je být šťastný a užitečný, zkrátka bychom si ten náš život měli umět užít, ikdyž naše životní okolnosti nejsou zrovna šťastné a tak se při své práci snažím lidem dodat trochu jistry, radosti a naděje.

Má práce stojí na psychologických základech, vědeckých výzkumech a bohatých zkušenostech v oblasti osobního rozvoje. Ke své práci využívám léčivé prostředí lesa, prvky mindfulness, koučinku a sdílení. Nesmí chybět humor a nadhled pro odlehčení. Les vnímám nejen jako symbol transformace a očisty, ale také jako svobodné a bezpečné místo, kde můžeme být sami sebou bez jakýchkoli přetvářek, masek a hodnocení. Laskavě Vás provedu svým sametovým hlasem a veselým přístupem. Obejmu Vás svou živou a vřelou energií a podpořím v sebepoznání a rozvoji. Přijmu Vás takové, jací jste.

Můj příběh

Jak to v životě bývá cesta osobního rozvoje začíná v době životní krize, která sebou přináší novou příležitost ke změně. Na sklonku mé dospělosti jsem si začala klást otázky, nad kterými mě nikdy předtím nenapadlo přemýšlet. „Kdo jsem? Co chci? Jaký má můj život smysl? Proč mám tyto pocity? V čem jsem vlastně dobrá? Jak mohu pomáhat ostatním?

S každou zodpovězenou otázkou se mi otevírala cesta sebepoznání a velkého porozumění. Střípky zapadaly do mozaiky. Najednou jsem měla pocit, že začínám mít svůj život ve svých rukou, už jsem nejela na autopilota, ale naučila jsem se rozumět souvislostem. Pochopila jsem, že to, co žiji, si tvořím sama převážně nastavením své mysli.

Ve svém nitru jsem vedle veselé a živé energie objevila i stinná místa plná strachu a bolesti, která mě občas skličovala takovou silou, že si vyžádala nálepku panické ataky a úzkosti. Nyní již vím, že jsou součástí mé vysoké citlivosti, pro kterou jsou charakteristické hluboké prožitky a nasávání emocí druhých. Naučila jsem se tyto negativní emoce přijmout a pracovat s nimi. Na druhou stranu sebou vysoká citlivost přináši silně vyvinutou intuici a empatii, díky které mohu vnímat velmi jemné nuance například ve vztazích a komunikaci.

Odborné znalosti pro práci s lidmi jsem získala v rámci studia sociální práce a sociální politiky na Slezské univeritě v Opavě. Své vzdělání jsem podpořila i spoluprací s psychoterapeuty a lektory osobního rozvoje. Dnes je to více než 15 let zkušeností, které jsem se s nadšením rozhodla šířit dále jako certifikovaná průvodkyně Lesní mysli.

Tavarila mezi stromy

Vydejte se do Lesa na cestu poznání! Bude to zábava!

vysoká citlivost

Znám své možnosti

Nepouštím se do vod, které přísluší lékařským odborníkům nebo psychoterapeutům. Mé služby nenahrazují lékařskou péči. Pokud se nacházíte v akutní krizi, prosím vyhledejte lékaře. Ke své práci přistupuji zodpovědně, vždy s ohledem na své zkušenosti, vědomosti a schopnosti. Můžete mi důvěřovat.

 

Zajímavosti o mě:

 

  • Miluju zpívání s mou kapelou 3+1Band a FrenchPress
  • Jsem požitkářka a mám ráda umění a krásno
  • Ráda poznávám nepoznané, jsem prostě zvídavá
  • Jsem žena z lesa, i když žiji ve městě, nenosím batiku a holím si nohy
  • Vysoká citlivost mi dala dar hlubokých prožitků a vhledů
  • Mám své stíny, které mě občas přijdou otestovat
  • Hodně hlasitě se směju, jsem ironická a dvojsmysly jsou pro mě ráj
  • Na seriál IT crowd bych se mohla dívat zas a znova
  • Mluvím sprostě a bývám trapná (jo i víly to občas umí)

Chcete mě a mou práci poznat více?

Sledujte mě na Facebooku!

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.