...

KDYŽ EMOCE BOLÍ- Co je to EFT?

autor: | Úno 3, 2023 | Zprávy z lesa

Každý z nás jistě v životě zažil, jak bolí zlomené srdce, strach z opuštění nebo emoční průstřel hrudníkem. Někdy dokáží být naše emoce tak silné, zraňující a skličující, až je to neúnosné a volání o pomoc je zcela na místě. Zvláště když nás trápí dlouhodobě a my si s nimi nedokážeme poradit sami.

Tavarila - lesní mysl

Vysoce citliví lidé jsou náchylnější ke zdravotním problémům,
protože se často chovají jako
emoční houba a
nasávají emoce ze svého okolí.

Strachy, zlosti, smutky, úzkosti se pak ukládají do těla i mysli a způsobují tam zárodky nemoci.
A pokud tito lidé ještě nedokáží rozeznat,
co je tak zvaně „jejich“ a co je „tam těch“,
dochází k absolutnímu zahlcení systému,
který má tendenci kolabovat.

V takových případech je naše touha po ukončení trápení často doprovázená přáním rychlého a bezbolestného řešení. Já sama mám ráda a upřednostňuji jednoduchá, a hlavně účinná řešení před komplikovanými metodami.

Lesní Mysl je jedna z takových geniálně jednoduchých technik, avšak působí spíše jako zdravotní prevence či sebepoznávací práce se zaměřením na to dobré, co se v našich životech děje a na posílení sebevědomí a už nepracuje s lidmi v akutní krizi nebo úzkosti. Naopak EFT dokáže v této oblasti rychle a účinně pomoci.

Co je to EFT? Je to zkratka anglických slov Emotional Freedom Techniques a dá se přeložit jako Technika emoční svobody. Tuto techniku můžeme zařadit mezi alternativní terapeutickou pomoc spojující prvky energetické psychologie, čínské medicíny a akupresury. Dívá se na negativní emoce jako na poruchu energetického systému, pátrá po příčině negativních emocí a zdravotních problémů uvnitř těla i mysli a rozpouští je. Skvělé je, že nemusíte nikam daleko cestovat, protože můžete EFT vyzkoušet i on-line!

Pokud Vás tato technika EFT zaujala, můžete ji více prozkoumat na stránkách www.zenascitem.cz a využít služeb Sandry Woiwode, která je vysoce citlivou ženou a zkušenou certifikovanou praktičkou této techniky.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.